Duvara Boya mı Sürülmeli Yoksa Duvar Kağıdı İle mi Kaplanmalı

Duvara Boya mı Sürülmeli Yoksa Duvar Kağıdı İle mi Kaplanmalı

Duvarda bir değişiklik bir canlılık olsun isteyen birçok tüketici bulunmaktadır. Bu tüketiciler duvara boya mı sürülmeli yoksa duvar kağıdı ile mi kaplanmalı bilgisine çok da sahip değillerdir. Bu aşamada önemli olan bir durum ise duvar kağıdı yada boya seçimi arasında sizi etkileyen unsurlardır. Duvar kağıdı yerine boyayı tercih ederseniz uygulaması yaklaşık olarak 2 ya da 3 gününüzü alacaktır. Ama duvar kağıdını uygulamak ise yalnızca bir gün sürer hatta eli hızlı ve işinde usta biriyle çalışmanız dahilinde de yarım gün içerisinde bir odanızı duvar kağıdı ile kaplamanız mümkün gibi görünmektedir.

Eğer satın aldığınız duvar kağıdı kaliteli bir duvar kağıdı ise 15 yıldan fazla sürede bu duvar kağıdını kullanmanız mümkün olmaktadır. Böylelikle rahatlıkla duvar kağıdı kullanım işinizi halledebilirsiniz. Maliyet hesabı olarak da incelersek bir duvar kağıdının size işçilik artı duvar kağıdı maliyeti olarak oldukça az bir maliyeti bulunmaktadır.

Tüm odanıza kaplayacağınız duvar kağıdı ise size maliyet açısından oldukça az bir maliyete patlayacaktır. Bu yüzden de oldukça rahat bir şekilde boya yerine duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda da duvar kağıdı yerine boyayı tercih ederseniz de oldukça kısa bir sürede bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için iyi bir ustaya ihtiyacınız bulunmaktadır. İyi bir usta sayesinde işinizi kolayca yapabilirsiniz.Bir seçenek daha şu olabilir duvar kağıdını boya ile kombine etmeniz halinde hem maliyeti azaltmış olursunuz hemde odanızı sırf duvar kağıdı ile boğmazsınız.Yarın öbürgün sıkıldığınız zaman duvar kağıdını rahatlıkla değiştirebilrisiniz.Teknik bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen bizi arayın.

Leave a Comment